0150-Buramvardi-08-0015
AtšifrējaEmis
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2019-09-11 11:33:09
Atšifrējums

150

saprot arī to, ka tu taču visu saņemt neiespēj, tādēļ ņemies cik spēdams, ja tikai tam viegla saprašana ir kas no jauna ir ar Dieva spēku piedzimis.
7 - tais. Piesauc Dievu iekš nemierīgiem notikumiem jo viņš tev paklausīs un tu viņu slavēsi tiešām tici, ka Dievs tavā dvēselē dzīvo, ar tevis vajag turēt to, ko tu esi ar Dieva Garu pretī apņēmies [saņēmis], tad tavām lietām nekādi kavēkļi priekšā nebūs. Saprot vēl kas ar tiem Gariem grib sadraudzēties tam vajag ar no rupjiem un lieliem grēkiem sargāties allažiņ [vienmēr] savu Dievu pielūgt un slavēt lai viņš tikai apsargā, vēl proti esi taisns iekš visām lietām neturi nekādu ienīdēšanu [ienaidu], bet allaž esi pacietīgs un godīgs iekš vārdiem un darbiem apstiprini savu ticību. Neesi ne iekš kādām lietām skops, bet tikai taisnība iekš katrām trāpīšanām jeb tikšanām.
Tikums Zīme jeb tā nosaucama Zēgele. Tā kā Dievs tas Kungs visām radītām lietām dzīvokļiem, vārdus ir devis un arī tiem savas mantības un izdarīšanas izdalījis tālab zvaigznēm no sevis nestāv nekāda cietība bet tikai tā kā Dievs ar savu spēku viņas apstiprina, proti kad ikkatra zīme kas ir viens Gars, irraid savs spēks bet tikai līdz tam laikam kamēr ir viņam iedots. Kas nu tos rakstus tur tam taps acis atklātas ka viņš lēti varēs saprast šos paslēpumus tikumus un arī dzirdēs ka viņam no Dieva apgaismots ka viņa domas paģēr tam arī tie eņģeļi par palīgu pienāks un ar visu lēnību un

Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaBuramo vārdu kolekcija
Atslēgvārdi
Vienības#LFK-150-2874-2882

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.