Ak161-Ligitas-Vucenas-dienasgramatas-17-0011
AtšifrējaBiruta Ēķe
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2021-01-13 20:57:07
Atšifrējums28.aprilī.
Staigāju pārbaudīdama un pieņemdama darbus. Ir gan uzrakušas 1000 m² un izpiķējušas 13 tūkst. kāpostu - pārbaudīju.
"Zizmā" arī biju. Pašreiz kaplē mazās ābelītes. Ir gan savādāks paskats šogad nekā pērn. Laikam pareizākais bija izart. Pabeidzu rakstīt narjadus. Bija daudz sakrājies.
Pie zobārstes arī biju. Vēl divus zobus sablombēja.
Uz Upīša disertacijas aizstāvēšanu nokavēju. Tieši tanī laikā biju pie zobārstes. Negāju nemaz iekšā. Gan jau izlasīšu.
7.maijā.
Atvedām burkānu sēklas saimniecībai un strādniekiem. Divas dienas braukāju kopā ar direktoru. No Dobeles atvedu stratificētās aličas sēklas un kartupeļus. No Jelgavas- sudraba eglītes - piecas gabalas. "Kaimiņš" palīdzēja iestādīt - visas bedrītes izraka. Tagad pie kluba ir 7 liepas Greizo Ratu veidā un 5 sudraba eglītes. Pašā priekšā ģeometriskas figūras - divi mazi liepu dzīvžodziņi. Šodien man sāka strādāt zemi palienā. Uzara un noecēja. Mīksta kā dūnas. Jau 3 dienas ļoti daudz cilvēku strādā dārzā - rok apdobes.
Rozovs šorīt uzplijās ka lai es ejot līdzi uz cukurbiešu lauku uz "konsiliju". Lai es taču kaut reizi esot agronoms. Nosauca mani par dārza sargu. Laikam jau nepatīk. Šorīt no paša rīta arī viena sieviņa stāstīja, cik labi esot bijis kad dārzs nebijis iežogots. Geikins atkal man uzbruka ka es rītos jau plkst. septiņos skrienot Stasi kontrolēt. Lai es mazāk uz citiem skatoties, bet vairāk uz sevi. Šovakar arī es gāju uz visiem laukiem. pa arumiem vēl pēc eglīšu stādīšanas. Bet saule norietēka, kad vēl stādīju. Nekas nelīdzēs - iešu kad man labpatiks.
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaLigitas Vucenas dienasgrāmatas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.