Ak161-Ligitas-Vucenas-dienasgramatas-10-0005
AtšifrējaSantuco
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2020-04-07 12:41:41
AtšifrējumsJaunpils - arī nav slikta vieta. Ābeles lielākas par mājas šķori. 3 IX 58

Dobele 3 IX 58 - 4 IX 58
Iebraucu ap plkst 1600, tūlīt gāju uz viesnīcu nomazgājos, paēdu pusdienas ēdnīcā un tā kā vēl laika bija diezgan, gāju meklēt savu veco paziņu Upīša tēvu. Izrādījās, ka "Lauciņi" ir pavisam tuvu pie pašas pilsētas. Upīti tik tikko atradu. Kad tuvojos lielajām mājām, kas gan jau labi sen celtas, bet vēl tik labi saglabājušās, ka es jau spriedum, ka Upīša tēvs ir labs saimnieks, bet izrādījās, ka viņš nemaz še nesaimnieko, ka dzīvo jumta istabiņā, kas vairāk gan izskatās pēc grāmatu noliktavas un visādu lietu glabātuves nekā pēc dzīvokļa. Man ne reizi tā nebija gadījies, gandrīz vai nelaida iekšā - saka nedrīkst, es jau gāju projām, tur patumšs nevar jau redzēt. Kad izgāju gaišākā vietā, tad gan tūlīt pazina un veda iekšā. Bija kāda stunda jāpagaida kamēr viņš tika brīvs - pašreiz tīrīja plūmju kauliņus. Sēdēju un gaidīju, un pētīju grāmatu plauktus - visa siena nokrauta ar grāmatu kastēm - cita uz citas sakrautas. Tur ir sasviestas

27 oktobrī.
Jau, otro nedēļu klausamies lekcijas. Dienas trīs jau lidinās pa vienai sniegapārsliņai. Slapjdraņķis. Savu dienas grāmatu es esmu pilnīgi pametusi. Tagad vairs nav nozīmes pierakstīt neuzrakstīto. Varu tikai atzīmēt, ka mana ekskursija beidzās labi - puslīdz noteikta nākošā darba vieta - Dobele, jauni paziņas - Dauģis, Noriņš no Ogres. Biju pie Ulda krustmātes. Brīvlaiku es tomēr labā laikā izvēlējos, neko nepazaudēju ne prakses, ne diplomdarba izmēģinājumos. Pēc brīvlaika strādāju dārzā pie Zojas Ivanovnas Ivanovas. Prakse beidzās diezgan sērīgi. Raksturojumu vēl līdz šim nav uzrakstījuši. Pēc prakses 2 nedēļas braukājām ar traktoriem un nolikām eksamenu uz traktoristu tiesībām. "Agronoms gan tu vari pat nebūt" Bet traktoristam tev jākļūst."
Dzīvoju kopmītnē - jau veselu mēnesi 8 cilvēki vienā šaurā alā. Bagažas noliktava ne istaba. Guļu kopā ar Maiju. Sākumā ēdām no viena katla, tagad mēs ar Maiju atsevišķi. Meiteņi ne visi gatavoja, bet mums ēdnīcā iznāk par dārgu.
Rakstu atskaiti par praksi, bet vairāk sēdu pie šuvekļa - lasītavā neesmu vēl sākusi gatavoties, bet mājās nav kur. Diplomdarbs iznākšot, Tatarincevs atļauj turpināt, atzīst manus izmēģinājumu rezultatus par pietiekoši interesantiem. Tagad tikai jāprot apstrādāt. Ar foto pašreiz iet diezgan labi. Nesen bija

Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaLigitas Vucenas dienasgrāmatas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.