Ak101-Jana-Springa-dienasgramata-03-0014
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2019-11-09 18:48:54
AtšifrējumsFebruāris 47. g.
sāniem nēsājamu nazi. Apsolīja gan asmeni izkalt, tikai spals jātaisot pašam. Sākām reiz pat raut dziesmas vaļā. Gribējām iet uz Jesku pie Vilmas, bet dabūjām zināt, ka nav mājā.
Pirmdien 10. februārī.
Laiks jauks, nav pārāk auksts. Vakarā gan palika stipri vēsāks. Braucām no rīta visi trīs uz Mazsalacu. Biju pie Ermaņa. Kooperatīvā iemaksāju biedra naudu 75. rbl. Nopirku 3 bļodas, 3 krūzes, vienu lielāku krūzi un vienu stikla trauciņu par 26, 80 rbl. Izņēmām piena prēmiju, beidzamos 16. litrus un paņēmām uz to un vēl uz labību 200 kg superfosfāta un velokameru. Tētēns bija pagastnamā milzu laiku gaidīja kamēr tiks pie mērnieka klāt. Iebrauca Mazsalacā arī Lejasalkšņa kompānija ar Arnoldu priekšgalā. Nesatiku gan nevienu tikai pa gabalu redzēju. Būšot braukt uz Igauniju pie Gunāra, Arnolds ar līdz un Gita. Bija Jēkops ar Mazsalacā, bet nesatiku to arī.
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaJāņa Spriņģa dienasgrāmatas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.